Spotkanie pierwsze

Spotkanie on-line z Iloną Kowalską w Bibliotece Publicznej w Częstochowie (Filia 9), które odbyło się 1 czerwca 2021 roku. Dziękuję Ci, Ilonko, za uważną lekturę mojej książki, Twoje refleksje z nią związane, a także bardzo ciekawe pytania i wspaniały klimat rozmowy! Dziękuję również Krzysztofowi Konieckiemu za to, że zlikwidował zakłócenia zapisu rozmowy wygenerowane przez czarną dziurę, dzięki czemu mogę umieścić ten zapis w tym właśnie miejscu 🙂

Spotkanie drugie

Salon Literacki dla Dzieci prowadzony przez Katarzynę Linke. Dziękuję, Kasiu, za piękne przeczytanie dzieciom fragmentu mojej książki! Jestem pod wrażeniem 🙂 Aż szkoda, że to tylko fragment, a nie cały rozdział! Na plakacie (prawy górny róg) - nietoperzyca Małgorzata, przy książce - jeż Teofil.

Spotkanie trzecie

Z okazji Dnia Ziemi klasa czwarta Zespołu Przedszkolno- Szkolnego w Kędzierzynie- Koźlu uczestniczyła w lekcji bibliotecznej z książką "W podróży, czyli tu i tam". Uczniom i nauczycielom serdecznie dziękuję! Mam nadzieję, że spodobały Wam się przygody paczki przyjaciół!